Loading...

Localizare Hotel #

Descriere revizuita la 17.01.2026 @laura

.

Vezi Galerie

Situat la 10 km de aeroportul Sharm el-Sheikh, la 22 km de golful Naama, la 28 km de orașul vechi în zona Nabq. Suprafața totală a hotelului este de 94.500 mp.

Pe malul marii , Plaja proprie cu nisip, exista un ponton de 250 de metri. fluxuri și reflux pronunțate . pantofi speciali recomandati . Umbrelele, șezlongurile și prosoapele de plajă sunt oferite gratuit.bar pe plajă Coral - gratuit. Pontonul a fost complet renovat (există o rampă suplimentară în mijlocul pontonului care poate fi folosită în timpul mareei ridicate).

Deschis în 2002. Ultima renovare a camerelor a fost efectuată în mai 2024. Pontonul a fost complet renovat (există o rampă suplimentară în mijlocul pontonului care poate fi folosită în timpul mareei ridicate).

Hotelul este format din douăsprezece clădiri cu trei etaje.
in total 521 de camere.
- Superior Garden View rooms (28 mp, apartament cu o cameră cu pat dublu (180 cm x 200 cm) sau două paturi de o persoană (120 cm x 200 cm), baie, balcon sau terasă, vedere la grădină. ) . maxim o canapea extensibilă suplimentară, cu dimensiunile 80 cm x 200 cm, este prevăzută în cameră.
- Superior Pool View rooms (28 mp, apartament cu o cameră cu pat dublu (180 cm x 200 cm) sau două paturi de o persoană (120 cm x 200 cm), baie, balcon sau terasă, vedere la piscină.) . nu este disponibil pat suplimentar in camera.
- Superior Sea View rooms (28 mp, apartament cu o cameră cu pat dublu (180 cm x 200 cm) sau două paturi de o persoană (120 cm x 200 cm), baie, balcon sau terasă, vedere la mare. ) . nu este disponibil pat suplimentar in camera.
- Superior Swim Up (28 mp, apartament cu o cameră cu pat matrimonial (180 cm x 200 cm) sau două paturi de o persoană (120 cm x 200 cm), baie, terasă cu acces la piscină comună. ) . Copiii nu au voie în camera Swim Up (13+).
- Family Deluxe Garden View rooms (34 mp, apartament cu o cameră împărțit printr-o ușă glisantă, cu pat matrimonial (180 cm x 200 cm) sau două paturi de o persoană (120 cm x 200 cm), două canapele, baie, balcon sau terasă, vedere la grădină. ) . camera poate găzdui până la două canapele pliante suplimentare, cu dimensiunile 80 cm x 200 cm.
- Family Deluxe Sea View rooms ( (34 mp, apartament cu o cameră împărțit printr-o ușă glisantă, cu pat matrimonial (180 cm x 200 cm) sau două paturi de o persoană (120 cm x 200 cm), două canapele, baie, balcon sau terasă, vedere la piscină.) . camera poate găzdui până la două canapele pliante suplimentare, cu dimensiunile 80 cm x 200 cm.
- Junior Suites (56 mp, apartament cu două camere, dormitor cu pat matrimonial (180 cm x 200 cm), living, baie, balcon sau terasă. ) . maxim o canapea extensibilă suplimentară, cu dimensiunile 80 cm x 200 cm, este prevăzută în cameră.
- Executive Suites (56 mp, apartament cu două camere, dormitor cu pat matrimonial (180 cm x 200 cm), living, baie, balcon sau terasă. )

Hotelul nu dispune de camere comunicante la cerere si in functie de disponibilitate, in apropiere puteti rezerva camere de diferite categorii;
Hotelul oferă cazare pentru oaspeții cu dizabilități (categoria Cameră superioară cu vedere la grădină)

Carduri de credit acceptate: Visa, MasterCard, American Express.
Animale de companie permise: nu

Check-in 14:00 , check-out 12:00
Solicitările de check-in devreme și check-out târziu se bazează pe disponibilitate și nu poate fi garantat ( contra cost , la receptia hotelului).

Drona - interzis
Infoliere bagaj de cala , pentru zborul de retur - obligatoriu ( contra cost , cca 5 USD)

Tel +20693710053
Fax +20693710053
internet www.jazhotels.com

Camera #

Vezi Galerie

- baie cu dus ,
- accesorii de toaleta ,
- uscator de par ,
- aer conditionat: individual ,
- minibar (contra cost) , apa imbuteliata - gratuit ,
- set de ceai/cafea ,
- seif: în cameră, gratuit ,
- podea: gresie ,
- balcon sau terasa ,
- TV: LCD , telefon ,
- curatenie in camera: zilnic ,
- schimbarea lenjeriei: de 3 ori pe săptămână ,
- schimbarea prosoapelor: de 3 ori pe săptămână ,
- internet Wi Fi gratuit ,

Teritoriu #

Vezi Galerie

- Restaurantul principal Waleema ,
- 4 restaurante a la carte ( orientală, mediteranean, street food - 1 dată gratuit în timpul șederii dumneavoastră ; grătar, contra cost ) ,
- 8 baruri ,
- discoteca ,
- 2 piscine exterioare ( neincalzite) ,
- parc acvatic (6 tobogane cu apă) ,
- prosoape la piscina - gratuit ,
- centru spa , contra cost ,
- doctor de gardă , contra cost ,
- salon de infrumusetare , contra cost ,
- serviciu de spălătorie contra cost ,
- parcare gratuită ,
- schimb valutar , ATM ,
- săli de conferințe: 1 ,
- internet Wi fi - gratuit ,

Al concept este valabil de la 10:00 la 00:00, include băuturi răcoritoare și alcoolice produse local

Relaxare si Sport #

Vezi Galerie

Gratuit :
- spectacol de seară, polo pe apă, bocce, darts , aerobic, sala de sport, volei pe plajă, animaţie, tenis de masă, aerobic în apă, teren de tenis ,

Contra cost :
- Centru SPA , centru de scufundări , SPORTURI NAUTICE , iluminat teren de tenis

Copii #

Vezi Galerie

- sectiune pentru copii in piscina pentru adulti ,
- loc de joaca ,
- discotecă pentru copii ,
- club pentru copii ,
- mini club- ,

Plaja #

Vezi Galerie

Pe malul marii , Plaja proprie cu nisip, exista un ponton de 250 de metri. fluxuri și reflux pronunțate . pantofi speciali recomandati . Umbrelele, șezlongurile și prosoapele de plajă sunt oferite gratuit.bar pe plajă Coral - gratuit. Pontonul a fost complet renovat (există o rampă suplimentară în mijlocul pontonului care poate fi folosită în timpul valului ridicat).

Info

Toate stațiunile sunt operate sub supravegherea Ministerului Turismului și a Ministerului Sănătății în conformitate cu Organizația Mondială a Sănătății.Ca răspuns la coronavirus (COVID-19) rețineți că în prezent se iau măsuri suplimentare de siguranță și igienizare , serviciile, pot fi limitate sau indisponibile. Vă rugăm să specificați preliminar informațiile care vă interesează. (Adaugat la 01.01.2021)


Oferte Egipt, Vacanta Sharm El Sheikh Hotel Magic Life RedSina 5* Vacanta Sejur de 7 nopti la Hotelul Magic Life RedSina 5* 2026, transport avion din Bucuresti, cursa charter, Taxe Aeroport Incluse. Rezerva pe gtravel.ro Egipt Last Minute Egipt, Oferte Last Minute Sharm El Sheikh

Oferte Egipt august, Last Minute Egipt august, Oferte Egipt Septembrie, Oferte Egipt Iulie, Last Minute Egipt Iulie, Oferte Statiunea Sharm El Sheikh


...

Gtravel.ro®

va rugam asteptati ...

Loading...

.

Plecare din

Genovesse Travel ®
20 de ani - Gtravel.ro
Str. Constantin Radulescu Motru Nr. 14 bl. 27A
( spatiu comercial )
Bucuresti, Romania
Program
Luni – Vineri10:00 – 18:00
Sâmbătă10:00 – 14:00
DuminicăÎnchis

© 2006 - 2026 SC Genovesse Activ Srl - Toate Drepturile rezervate ®
Inregistrare ca operator de date cu, caracter personal nr. 21299

Utilizand acest site inseamna ca sunteti de acord cu Termeni si Conditii de utilizare. Politica De Confidentialitate

Curs Valutar : 15.07.2026
1 Euro = 5.2456 ron